CIĘCIE MATERIAŁÓW

CIĘCIE

Rozkrój materiału w procesie produkcji to jeden z bardziej istotnych etapów, ponieważ wymaga wysokiej dokładności oraz stuprocentowej powtarzalności kształtu wykonywanych formatek. Dlatego nasz park maszynowy wyposażony jest w ploter o najwyższej precyzji cięcia oraz funkcji automatycznej optymalizacji rozłożenia obrysów, dzięki czemu w znacznym stopniu oszczędzamy czas potrzebny na przygotowanie plików wykonawczych. Dodatkową korzyścią jest również zminimalizowanie odpadu, a więc oszczędność kosztów materiałowych.

cięcie materiałów ploterem (2)

Pracujemy na maszynach marki ZUND, umożliwiających rozkrój szerokiego spektrum materiałów od papieru i folii, przez tekturę, gumę po materiały twarde jak polietylen i inne plastiki. Rekomendujemy również wykrawanie formatek prepregowych na naszym osprzęcie, niezależnie od rodzaju zastosowanego włókna.

Ploter posiada stałe pole robocze o powierzchni 1300mmx1100mm. Wyposażony jest również w ruchomy pas transmisyjny, dzięki któremu powierzchnia cięcia pozostaje ograniczona jedynie ergonomią procesu i możliwością utrzymania materiału na pasie roboczym.

Indywidualne podejście

Masz nietypowy projekt?
Pracujemy tylko na nietypowych projektach.

Skontaktuj się z nami
lub odwiedź naszą siedzibę

Adres

Loop Sp. z o.o.
Aleja 29 Listopada 130
31-406 Kraków
NIP: 6772376808